Toto leto sme sa dočkali celkom príjemnej novinky. Sundeck prichádza s komplet vynovenými pristormi.

Ak si ešte nemal možnosť byť na Sundecku, trochu ti priblížim, že o čo sa jedná. Sundeck je priestor, umiestnený na bývalej nákladnej lodi, ktorá je ukotvená na Petržalskej strane Dunaja, konkrétne na Tyršovom nábreží.

Ponúka krásny výhľad na Bratislavu a Bratislavský hrad. Samozrejme treba spomenúť aj o príjemnú pohodičku, ktorú vytvára žblnkajúci Dunaj v pozadí.

Nová loď

Priestory starej lode neboli úplne najnovšie a na palube tvoril prekážku aj otvor do nákladného priestoru. Majiteľia sa teda asi rozhodli o vynovenie týchto priestorov.

Nové priestory sa teraz budú nachádzať na úplne novej korbe, ktorá má názov “Brčko”. Koncept je vcelku jednoduchý, vpredu bude stage, veľký priestor na tancovanie a vzadu zase bar. Nová loď bude mať aj prvé poschodie.

https://www.facebook.com/sundeckbar/posts/3100367846721108

Brčko bude umiestnené len pár metrov od pôvodného Sundecku. Reštaurácia a bar samozrejme ostáva, no výber jedla a pitia sa mierne obmení. V reštaurácii bude po novom šéfkuchár, ktorý ti bude pripravovať prevažne ázijské špeciality.

Oficiálna otváračka nového Sundecku bude 28.8 a zoberie si ho na starosti Radio_FM formou ich Radio_FM Night. Táto párty na lodi sa bude niesť v znamení elektroniky. Obľúbené dnb párty Sunset Bass budú taktiež na novej lodi pokračovať.

Special Place Párty

Toto leto ešte budeš mať niekoľko možností sa zabaviť na vynovenom Sundecku. Jednou z nich bude párty Special Place. Ako hlavný hosť sa tam ukáže L Plus, sekundovať mu budú Kutlo, Changing Faces, Subtension a support im bude robiť dvojica Macaque a DCKDST!.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *