Tvrdší drum & bass začína naberať na popularite nie len na Slovensku, ale i už v susednom Česku. Svedčí o tom aj skupina Noisecrew z Ostravy.

Spravil som s chalanmi menší rozhovor o ich novom Battle EP, ktoré vyšlo na Mindocracy Recordings a na feate majú aj Slovenského Gorebuga. Nejaké tie zákulísne infošky a čo bude v ďalej ich tvorbe sa dozvieš v tomto článku, tak čítaj ďalej.

Rozhovor

Vedeli by ste nám povedať, ako prebiehala práca na tomto EP-čku, príp. nejaké zákulisné infošky?

Battle EP jsme začali dělat ke konci roku 2019. Myšlenka byla udělat tvrdé industriální EP,  co se bude hodit na Mindocracy Recordings a zároveň uspokojí ty nejtvrdší posluchače. Chtěli jsme, ať EP obsahuje hudbu na poslech i na tanec.

Track Destroyed VIPjsme přidali na poslední chvílí jako reakci na oblíbenost Originálu u DJs.

Kde ste čerpali inšpiráciu pri písaní týchto vecí?

Inspiraci čerpáme hned z několika míst:

1 . Jakákoliv tvrdá hudba, od elektronického breakcore až po kytarový deathcore. na desce jdou slyšet samply vokálu kapely Dealer😉

2. Trochu Futurismu a myšlenky kolem budoucnosti umělé inteligence. V Intru můžeme slyšet monology od vědců jako je Hugo De Garis, Ben Goertzel,Elon Musk.

3. Industriál, jsme z Ostravy, což je industriální město, takže hodně železa.

Ako ste sa dostali práve k labelu Mindocracy?

V roce 2018 když jsme poprvé rozesílali demo deskyDark Manifesto byl Label Mindocracy Recordings, jeden z mála, co odpověděli na náš email. Je to label co má skvělého přátelského Managera , co věří ve kvalitu tvrdé undergroundové hudby.

Na EP-čku máte aj spoluprácu s Gorebugom, ako prebiehalo spoločné tvorenie tohoto tracku?

Spolupráce s Gorebugem probíhala hladce, Karantena už je třetí track, na kterém jsme spolupracovali. První byl Hydraulic Pumper co skončil na naší desce u Drumatch labelu. 

Druhý track se brzy objeví na novém Gorebug LP 🙂 Určite se máte na co těšit.

Ktorý track sa vám z albumu páči najviac?

Alex: Pro mě osobně Exitus, je to čistá tragédie. A věřím, že na Párty udělá největší radost Karantena.

Ivo: Já miluju Destroyed VIP, protože je to čistý nářez.

Robíte už aj na niečom novom, viete nám prezradiť viac?

Momentálně pracujeme na Neurofunkovém EP pro Empire Recordings, kde můžes očekávat  tvrdé taneční tracky.  Zároveň pracujeme na podcastu pro Infectious Recordings, který by měl být nejtvrdšího rázu , snad na nás nezapomněli 😀 .

Týmto ďakujem chalanom z Noisecrew za krátky rozhovor, a teda určite nezabudni čeknúť ich nové Battle EP na Mindocracy. Momentálne dostupné k počúvaniu a stiahnutiu cez Bandcamp a čoskoro na iných platformách.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *