Mladé talenty Kariotek a Therax, ktorí tvoria skupinu Neurotikum nepoľavujú ani v novom roku a prichádzajú s novým EP “We Are Back”, ktoré vyšlo na Eargasm Music.

Neurotikum – We Are Back

One of the best love stories in the world features Eastern Europe and Neurofunk D&B. Once you get past Germany the passion for big beats and bigger basses absolutely skyrockets and stays that way until you hit Moscow. Eargasm join Eatbrain in Hungary as well as numerous Russian outlets and Neurotikum’s We Are Back is emblematic of the style they push. The title track is arguably the highlight, infectious suspense built up and then released in what is a thundering display of low-frequency engineering talent. Every other track on here nails the Neurofunk vibe in dastardly fashion – top stuff.

Tak znie oficiálny review nahrávky od portálu JunoDownload a my nemôžeme nič iné, iba súhlasiť. Naša krajina je silná v produkcií tvrdšieho drum & bass-u a Neurotikum nám doručili práve taký tvrdý drum & bass. Táto neurofunková šialenosť s názvom “We Are Back” má spolu 5 trackov a jeho titulný track “We Are Back” je určite najviac úderný a definuje zvuk akým sa celá nahrávka uberá.

Tracklist

  • We Are Back
  • Stick
  • Discofil
  • Inside
  • Destroy It

Tieto skladby, ktoré vyšli na Eargasm Music podporili aj kanály Bass Rabbit (We Are Back) a Raving Panda (Discofil ). Exkluzívne si môžeš skladby kúpiť od 19 januára práve na portáli JunoDownload. Nahrávka je nastavená ako 2 týždenný exclusive na tomto DSP a potom bude dostupná aj v ostatných obchodoch a streamovacích službách.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *