Slnko, voda, pláž. Pre každého z nás ideálna letná idylka. Čo však vznikne z toho, keď chceme skĺbiť tieto veci v našich končinách s drum & bass-om? Vznikne z toho párty na lodi.

Nehovorím však o párty na odstavenej lodi v prístave, hovorím o naozajstnej plavbe. Len si predstav tú atmosféru, keď počúvaš tie polámané beaty, všade okolo teba voda, v ruke vychladený drink a plavíte sa do neznáma. Super nie?

Music Intelligence

Všimol som si, že niečo takéto vzniklo práve v susedných Čechách v Prahe. Bolo to niekedy začiatkom leta minulý rok, keď som si všimol, že na parníku Tyrš sa bude plaviť LSB, RoyGreen & Protone a Simple Souls . Bola to na totálku vypredaná párty, ktorú organizovala značka Music Intelligence.

Tento rok sa samozrejme táto vydarená párty zopakuje, vlastne už ďalší týždeň 15.8, tentokrát sBryan Gree, Patife a Simple Soul-som a párty je znova vypredaná. No medzitým sa na parníku Tyrš stihla už spraviť aj párty pod značkou Pulsation, ktorá si asi všimla potenciál tohoto zážitku.

Brno

Koncept týchto párties na lodi si oslovili aj borci a borky z Liquidators. V Brne síce nie je rieka, ale za to je tam veľká priehrada – Prygl. Párty s hlavnou hosťkou Elwirou je taktiež vypredaná a vlastne prebieha práve teraz, čo píšem tieto slová – 7.8.2020.

Keď už som pri liquidátoroch tak musím tiež vypichnúť ich zaujímavý koncept párties s názvom IX. patro, ktoré sa koná na vrchnom poschodí hotelu Cosmopolitan. Párty striktne obmedzená pre 50 ľudí s grilom a bázenom a pohľadom na zapadajúce slnko. Za mňa – môže byť.

Bratislava

Na koniec sa zastavím u nás na Slovensku. Nápad párty na plávajúcej lodi si osvojil už aj SIGNAll_FM tím. Na lodi Harmónia sa ďalší týžden ukáže klasická SIGNAll_FM / Drumatique úderka, ktorú sme už mohli počuť a vydieť veľa krát. Lístky sa tiež rýchlo míňajú, tak keď chceš niečo takéto zažiť, vieš čo máš robiť.

A čo ty? Už si zažil nejakú párty na lodi? Ako sa ti páčilo? Podeľ sa s nami v komentári.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *