Už sa to blíži. Vrchol leta pre všetkých fanúšikov deep drum and bass, SIGNAll_FM open air s hosťom z ďalekej Číny – Arkaikom! Tu máš 4 dôvody, prečo si túto párty určite nechceš nechať ujsť.

Kto je to Arkaik?

Poctivá príprava musí byť a je dobré vedieť, do čoho idete. Skôr, než vyrazíte na SIGNAll_FM NIGHT OPEN AIR w. Arkaik (CHN), mrknite na to, kto že to bude mať u nás 18.8. tú slovenskú premiéru.⬇️Nazdieľajte všetkým, ktorí sa pri vyslovení mena nášho headlinera tvária, že ho nepoznajú. Seriously? Chyba ktorú treba napraviť 🙂

Posted by SIGNAII_FM on Friday, August 10, 2018

1. Príde Arkaik!

Prvý a hlavný dôvod je určite Arkaik . Takéto meno sa v našich končinách len tak nevidí, Arkaikov domov je totižto v Číne ! Máš jedinečnú príležitosť si tohoto borca pozrieť naživo, bude u nás hrať dokonca prvý krát. SIGNAll_FM spravili aj krátke video, kde nám Arkaika predstavili, takže ak ho nepoznáš určite si ho pozri.

[responsive-slider id=3798]

2. Super miesto

Zrekonštruovaný areál na Zelenej vode – pláž Koliba, je ďalší super dôvod prečo prísť. V areáli nájdeš 2 bary, fast-food občerstvenie a samozrejmosťou sú aj toalety . Areál je krásny, ponúka posedenie na teraskách pod stromami a aj možnosť kúpania. Avšak pozor, kúpať sa môžeš iba do začatia akcie (20:00), potom už z bezpečnostných dôvodov v areáli pláže Koliba kúpanie nebude možné.

Priatelia! Rozdávame tričko SIGNAll_FM a k tomu 2 FREE vstupy na SIGNAll_FM NIGHT Open-Air s Arkaikom.
Tento balíček…

Uverejnil používateľ SIGNAII_FM Piatok 3. august 2018

3. Môžeš prísť zadarmo

Kto by na takúto párty nechcel prísť zadarmo ? Môžeš vyskúšať svoje šťastie a zapojiť sa do sútaže , ktorú sme pripli vyššie. Mimo dvoch voľných vstupov môžeš vyhrať aj krásne SIGNAll_FM tričko – Soulful, Liquid a Deep.

SIGNAll_FM NIGHT OPEN AIR w. Arkaik (CHN)

4. Výborný support

Okrem Arkaika vystúpia na tejto párty naši obľúbenci z Drumatique crew, dvojka Gabanna a Ke3n . Samozrejme, že nemôže chýbať zakladateľ SIGNAll_FM – Lixx . A miesto na lineupe dostali aj mladá krv Enigma Movement , Goblin a RH +.

Ak náhodou nevyhráš súťaž tak nezúfaj, vstup je len 5€ do 22:00 a potom 7€ . Odporúčame určite prísť skôr a môžeš dať aj nejaké to kúpanie. Najkomfortnejšie ti asi budeprísť na párty autom , parkovisko máš len kúsok od akcie. Ak takú možnosť nemáš, tak môžeš ísť vlakom alebo autobusom do Nového Mesta nad Váhom a potom si len zavoláš Taxík.

No čo, vidíme sa v sobotu? Určite nezabudni sledovať udalosť akcie na Facebooku.

 

 

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *