Niektoré skladby sú vynimočné svojou štruktúrou alebo emóciou. Niektoré sú zas vynímočné tým, že ichpočujeme na každej párty, aké sú to?

1. DJ Hazard & Distorted Minds – Mr Happy

Jednoznačné prvenstvo patrí skladbe Mr Happy od producentov DJ Hazard a Distorted Minds . Skladba vznikla v roku 2007 a teda má už poctivých 11 rokov. DJ Hazard v rozhovore pre UKF hovorí, že už od začiatku vedel, že skladba bude úspešná aj keď jeho vydavateľ hovoril opak a zároveň neverí tomu, že skladba sa hráva doteraz.

Meno skladby vzniklo na základe “šťastných ľudí” v jeho okolí, konkrétne myslel na svojho mladšieho syna , ktorý bol v mladosti vždy šťastný a na svojho staršieho syna, s ktorým vymyslel prezývku pre pracovníka v McDonald’s . Pracovník , aj keď robil tú naj-podradnejšiu prácu, mal vždy úsmev na tvári, tak mu dali prezývku Mr Happy.

2. Noisia & The Upbeats – Dead Limit

Druhá priečka patrí našej obľúbenej skladbe odNoisia & The Upbeats – Dead Limit . Skladba vyšla v roku 2015 a odvtedy sa teší veľkej popularite, aj keď musím povedať, že teraz už pomenej.  Niet moc čo povedať, stačí si skladbu raz vypočuť a hneď vieš, že má chytľavý buildup a energický drop . Táto kombinácia a kombinácia značky Noisia & The Upbeats odsúdila skladbu na úspech. Už existuje aj VIP verzia a menší edit spravil aj Český producent A-Cray.

Zaujímavosťou tejto skladby a celkovo albumu je taktiežilustračný obrázok, ktorý ako keby patril k Hollywoodskemu filmu. Tento obrázok ilustroval Tom Jeager a dokonca si ho môžeš ajzvlášť kúpiť.

Keď niekto double dropne na párty Dead Limit s Mr Happy, tak na svete umrie jedno mačiatko.

3. Macky Gee – Tour

Tretia priečka patrí skladbe Tour od producenta Macky Gee . Jeden z najpopulárnejších jump up drum & bass producentov vytvoril túto skladbu v roku 2017 a odvtedy ju pravidelne počuť v kluboch na akciách.

Macky Gee – Tour, je jasný dôkaz, že aj jednoduchá skladba môže byť úspešná.

BONUS: Sub Focus & Dimension – Desire

Ako bonus uvádzame skladbu, ktorú si mohol veľmi často počuť na festivaleLet it Roll a dokonca sa považuje aj za hymnu festivalu . Producentom Sub Focus & Dimension sa podarilo vytvoriť veľmi melodickú a chytľavú skladbu a navyše skladba vyšla len pred pár dňami, takže si ju už môžeš vypočuť aj napríklad na YouTube alebo podporiť kúpou.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *