Chcel by si si toto leto dopriať dovolenku pri mori a popritom si zatancovať na drum and bass ? V tomto článku ti prezradíme 3 festivaly , ktoré sa konajú priamo pri mori a vieš vďaka tomu spojiť príjemné s užitočným.

Hospitality On The Beach

Hospitality On The Beach je festival, ktorý sa koná v Chorvátsku pri meste Tisno . Obľúbená Slovenská dovolenková destinácia – Chorvátsko, ponúka takýto parádny festival , samozrejme pod záštitou vydavateľstva Hospitality. Festival je stále relatívne nový , tento rok to bude len jeho druhý ročník , to však nemení nič na tom, že nám ponúka silný lineup, ktorý je nabitý známymi menami a to rovno po dobu 5 dní!

Festival sa koná od 11.7 do 15.7 a vystúpia na ňom umelci ako napríklad Andy C, Noisia, High Contrast, Danny Byrd, DJ Marky, LSB, London Elektricity, Hybrid Minds, Skeptical, DBridge, Etherwood a kopa kopa ďalších. Mrkni ako to tam vyzeralo v roku 2018 na after-movie vyššie. Vstupenky na tento festival sú už v poslednej vlne a stoja okolo 200€, čo nie je zrovna najmenej, no myslíme si, že to určite bude stáť za to!

SUNANDBASS

Z Chorvátska sa presunieme do Talianska , konkrétne na ostrov Sardínia a do mesta San Teodoro . Festival SUNANDBASS som zažil na vlastnej koži a musím vám povedať, odporúčam všetkými desiatimi ! Je to viac komornejší festival s nie možno až tak známymi menami, no tá atmoška stojí za to ! Nádherná pláž La Cinta , sladúčke vychladené drinky a párty od rána do večera. Festival SAB jednoducho musíš zažiť 🙂

Všetky vstupenky sú už beznádejne vypredané , a tak ti nezostáva nič iné, iba si skúsiť nejakú kúpiť od človeka, ktorý predáva svoju už zakúpenú vstupenku. Počet vstupeniek je striktne obmedzený , no zároveň vstupenku nevieš predať za drahšie, čím sa zabraňuje “priekupníctvu” s lístkami. Počas siedmych dní, keď sa festival koná, vystúpia na troch rôznych denných párties (na obed, poobede, večer) mená prevažne deep & liquid charakteru.

Festival SUNANDBASS sa koná od 7. do 14. septembra a vstupenka na celý festival s garantovaným vstupom na všetky parties ťa vyjde na približne 200€ . Zaujímavé je, že vstupenku dopredu vlastne ani teoreticky nepotrebuješ, pred klubom si vieš vystáť radu a kúpiť si vstupenku na tú konkrétnu noc . Dokonca ranná párty na pláži La Cinta je úplne zadarmo a teda žiadnu vstupenku nepotrebuješ!

Innovation In The Sun

Naša posledná destinácia je Costa Brava, Španielsko . Festival Innovation In The Sun sa koná od 25.6 do 2.7 , čiže ďalších plných sedem dní zábavy. Festival v sebe kombinuje aj časť, ktorá sa koná priamo v aquaparku. Týždenná vstupenka s prístupom na všetko, ťa vyjde na niečo cez 250€.

Na Innovation In The Sun vystúpia interpreti ako napríklad DJ Guv, Hazard, Turno, A.M.C., Serial Killaz a ďalší. Z týchto mien asi tušíš, že sa jedná o festival prevažne zameraný na Jump Up. Festival v sebe zahrňuje rôzne aktivity ako napríklad beach party, pool party, castle rave party a viac.

No čo, aká bude tvoja ďalšia dovolenková destinácia? Podeľ sa s nami v komentári.

 

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *